KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16259349
nr 1625 9349
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Akvareller, 4 st, Signerade, Stockholm, bland annat Tegnérgatan, yttermått inklusive ram: 26x34 cm
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juni 2024
kl 18:00:28
30/5 21:39:23
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg 800 kr
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström